Mobilya Dekorasyon

2013 Mobilya Modelleri, Mobilya Dekorasyon

Her sene yenilenen ve değişen modaya ayak uydurmaya zorlanıyor musunuz? Mobilya takımınızı değiştireceksiniz ve 2013 Mobilya Modelleri ni merak ediyorsunuz, öyle değil mi? Modaya uygun, tamamen yeni tasarımlara ve modellere göre dizayn edilmiş, doğru ağaç ve kumaş kullanımlarıyla kaliteli bir biçimde imal edilmiş mobilya modelleri için, diğer her mobilya alanında profesyonel bilgi ve hizmet veren MobilyaDekorasyoncusu.Com, bu alanda da yardımınıza koşuyor.

Mobilya denilince artık evimizde bulunan her şey bu kategoriye dahil ediliyor. Şehirlerimizde olan mobilya mağazalarına gittiyseniz görmüşsünüzdür. Mobilya mağazalarında halıdan-perdeye, yataktan kanepeye kadar pek çok ürün bulunuyor. Sanal dünyada da aynı şekilde işler devam ediyor diyebiliriz. Mobilya sitelerinde halından perdeye, kapı modellerinden dekoratif ayna modellerine kadar pek çok bilgilendirici yazılar bulunuyor.

2013 yılında modern tasarımlar yine ağırlıkta olacak, yumuşak hatlı tasarımlar göze çarpacak. Malzeme olarak göz alıcı ahşapların ve desenli lake kapakların yoğunlukta olduğunu göreceğiz.

Ülkemizde mobilya sektörü en gelişmiş sektörlerden birisidir, bu nedenle her yıl onlarca fuar ülkemizde düzenlenir ve mobilya modelleri tanıtılır. Bu fuarların çoğunluğu İstanbul ve Ankara’da düzenleniyor olsa da bazı fuarlarımız Samsun, Çorum, Mersin, Antalya gibi şehirlerimizde düzenlenmektedir. Bu sayede hem tüm ülkenin ilgisi çekilmiş olurken hem de yöre insanının yeni teknolojilerden ve mobilya sektöründen haberdar olması sağlanır. Mobilya fuarlarına giriş genellikle ücretsizdir, fuara giden kişilerde yapılan araştırmaya göre fuara gelip incelemelerde bulunan kişiler en az 18 ay içerisinde bir kere de olsa mobilya alışverişi yapıyor. Bu da mobilya fuarlarının bilgilendirmenin yanı sıra insanları alışverişe de teşvik ettiğinin bir göstergesidir.

   

Benzer Konular

En Trend Ev Mobilyaları

En Trend Ev Mobilyaları

Her bayan için evinin şık görünmesi son derece önemlidir. Bunun içinde birçok farklı mobilya tercih...

2015 Yemek Odası Modelleri

2015 Yemek Odası Modelleri

Yemek odaları bir ailenin en temel eşyasıdır. Tüm aile fertleri ve misafirler yemek odası takımlarını...

Çilek Mobilya Bebek Odaları ve Fiyatları

Çilek Mobilya Bebek Odaları ve Fiyatları

Bebeklerin ve yeni doğanların uyku düzeni çok önemlidir. Bu düzen bir kez bozulduğunda bebeklerinizin ruh...

2015 Mobilya Modelleri Görücüye Çıktı

2015 Mobilya Modelleri Görücüye Çıktı

Yeni sezonda çok sayıda mobilya ürünü piyasada yerini almış durumda ve markalar üzerinden belli başlı...

Dış mekân mobilyalarınız için önemli bilgiler

Dış mekân mobilyalarınız için önemli bilgiler

Balkon ya da bahçe mobilyası seçimi yapmadan önce bilinmesi faydalı olan bilgiler bulunur. Dış mekân...

Yukarı