Kayıt Sayfasına Hoşgeldiniz
Giriş Sayfasına Hoşgeldiniz
Şifrenizi mi unuttunuz?
Bellona Ranza Modelleri ve Fiyatları
Bellona Ranza Modelleri ve Fiyatları
14
Eki

Çocuklu ailelerin vazgeçemediği bir mobilyadır, ranzalar. Eğer ayrı çocuk odaları oluşturmak için yeriniz yok ise ve aynı oda içerisinde de iki ayrı yatağa yer veremeyecekseniz ranza modelini tercih edersiniz. Bazı aileler, çocuk odasının geniş olmasına rağmen yine, odada ranza kullanmaktadır. Bunun en büyük nedeninden biri, ranza kullanılan odanın daha geniş ve ferah olmasıdır.

Çocuk odası için bir ranza modeli düşünüyorsanız, kalite ve güvenlik öğelerini dikkate almalısınız. Üretilen mobilyanın kaliteli olması sizin için ne kadar önemliyse, güvenlik standartlarına uygun olması da aynı önemi taşımalıdır. Ranzanın üst yatağına ait olan korumalığın, uygun yükseklikte olmasına kesinlikle dikkat etmelisiniz. Ayrıca bir diğer güvenlik unsuru, ranzanın yüksekliğidir. Çok yüksek bir ranza tehlike oluşturacaktır. Yine aynı şekilde çok alçak bir ranza da alt yatağın rahat kullanılmasını engelleyecektir. Tam idealini bulmak için yerinde test edebilir ve bu konulara özen göstererek, daha dikkatli olabilirsiniz.

Bugün, yazımızı ranza modeli arayan aileler için Bellona ranza modelleri ve fiyatlarına ayırdık. Bellona ranza modelleri arasında iki farklı tasarıma rastladık. Diğer öncü firmalara göre Bellona, ranza modellerinde biraz sınıfta kalmış gibi. Çünkü bir örnek modele ve ekstra bir fiyat bilgisine ulaşabildik. Dilerseniz şimdi bu ulaşabildiğimiz, Bellona’nın ranza modellerine göz atalım.

Hem çocuk odalarında, hem de genç odalarında kullanıma uygun, ahşap tonunun ağır bastığı, çok şık bir ranza modeli takımı görüyoruz. Bellona Nova ranza takımının fiyatı 2392 TL’dir. Bu, takım fiyatıdır.

Yukarıda yer alan Bellona ranza modelinin aynısıdır. Takım terine sadece ranzayı almak isteyenler için koyduğumuz detay bir resimdir. Bu tek ranzanın fiyatı ise 1069 TL’dir.

Benzer Konular
Bellona Mobilya Modelleri
Mobilya Modelleri
Dinlenme Koltukları
Mobilya Modelleri
Doğtaş Mobilya Modelleri
Mobilya Modelleri
Yazı Hakkında Hiç Yorum Yapılmamış
Çok Okunanlar
  • Evimizde harcama yapacağımız birçok ihtiyaç vardır. İhtiyaçlarımızı karşılamak için...
  • Anne adayları bebeği için masallardaki gibi bir oda hayal eder. Çoğu zaman bu hayaller bebek o...
  • Televizyonun yanında ayrıca dvd dekoder gibi teknolojik cihazlar da bulunuyor. Bütün bunlar...
  • Mutfakta yemek yaparken en çok kullanılan mutfak gereçleri arasında servis seti bulunmaktadır....
  • Mobilya sektörünün önde gelen firmalarından biriside Doğtaş Mobilyadır. Ürettiği...
Son Yorumlar
I simply want to mention I am just beginner to blogs and absolutely loved your website. Most likely I’m likely to bookmark your blog post . You really have good articles. Bless you for revealing your blog site.
I believe you have remarked some very interesting points , thanks for the post.
You ought to take part in a contest for one of the best websites on the net. I will recommend this website!
merhabalar bu koltuğun ebatları fiyatı hakkında bilgi alabilirmiyim
modern dekor anlayışına yeni bir çizgi getirmişsiniz sonsuz teşekkürler
-