Kayıt Sayfasına Hoşgeldiniz
Giriş Sayfasına Hoşgeldiniz
Şifrenizi mi unuttunuz?
Genç Odası Tasarımları
Genç Odası Tasarımları
5
Nis

Anneler ve babalar genç çocuklarını o yaşa getirinceye kadar ellerinden gelen fedakarlıktan kaçınmazlar. Ancak, gençlere verilebilecek en güzel hediye şüphesiz ki onlara kendilerine ait bir yer olduğunu hissettirmektir.

 

Genç odaları, genç çocuklara, onlara ait bir mekan olduğunu hissettirmek için en güzel fırsattır. Genç odaları modelleri anne ve babaların fikirlerine göre değil gençlerin fikirlerine göre tasarlanmalıdır.

 

Siz de genç odası modelleri ile genç çocuklarınızı mutlu edebilirsiniz. Genç odası tasarımında dikkat etmeniz gereken bazı hususlar da vardır. Eğer birazda sayacağımız tasarım kurallarına uyarsanız sizde genç çocuklarınızı mutlu edebilirsiniz.

 

Genç odaları tasarlanırken genç çocukların fikirlerine göre hazırlanmalıdır. Unutmayın ki gençler yetişkinlik çağına varmışlardır ve kendi hayatlarını idame ettirecekleri odaları kendileri seçmek isteyecektirler.

 

Genç odaları tasarlanırken, evin tüm bölümlerinden farklı olması sağlanmalı ve gençlere farklı oldukları hissettirilmelidir.

 

Genç odaları tasarlanırken gençlerin cinsiyetleri de önemlidir. Kız veya erkek çocuklar ayrı şeylere ilgi duyabilirler bu yüzden dekorasyon buna göre yapılmalıdır. Gençlerin dikkatini çeken hoşlandıkları bazı şeyler de odada mutlaka bulundurulmalıdır. Örneğin sevdiği sanatçının posterleri duvara asılabilir.

 

Yine söylememiz gerekiyor ki gençlerin düşünceleri çok çabuk değiştiğinden dolayı dekorasyonun ilerleyen günlerde değişeceği ve kalıcı olmayacağı da tahmin edilmelidir. Bu nedenle dekorasyonlar kalıcı bir tema ile yapılmamalıdır. Kalıcı olarak duvar kağıtları gibi aksesuarlar konulmamalı ve ilerleyen zamanlarda değiştirilmeye uygun olmalıdır.

 

ikea-genc-odalari1   genc-odasi-tasarimleri-0014

genc-odasi-tasarimleri-0013   genc-odasi-tasarimleri-0012

genc-odasi-tasarimleri-0011   cilek-genc-odasi-modelleri13

cilek-genc-odasi-modelleri12   ahsap-ranzali-genc-odasi-modelleri

Benzer Konular
Yazı Hakkında Hiç Yorum Yapılmamış
Çok Okunanlar
Son Yorumlar
Google very couple of websites that take place to become comprehensive beneath, from our point of view are undoubtedly well worth checking out
Google Here are a number of the web sites we recommend for our visitors
Google check below, are some completely unrelated web sites to ours, nevertheless, they may be most trustworthy sources that we use
Google one of our guests a short while ago proposed the following website
Google we prefer to honor numerous other world-wide-web websites around the internet, even when they aren’t linked to us, by linking to them. Under are some webpages really worth checking out
-