Kayıt Sayfasına Hoşgeldiniz
Giriş Sayfasına Hoşgeldiniz
Şifrenizi mi unuttunuz?
Genç Odası Tasarımları
Genç Odası Tasarımları
5
Nis

Anneler ve babalar genç çocuklarını o yaşa getirinceye kadar ellerinden gelen fedakarlıktan kaçınmazlar. Ancak, gençlere verilebilecek en güzel hediye şüphesiz ki onlara kendilerine ait bir yer olduğunu hissettirmektir.

 

Genç odaları, genç çocuklara, onlara ait bir mekan olduğunu hissettirmek için en güzel fırsattır. Genç odaları modelleri anne ve babaların fikirlerine göre değil gençlerin fikirlerine göre tasarlanmalıdır.

 

Siz de genç odası modelleri ile genç çocuklarınızı mutlu edebilirsiniz. Genç odası tasarımında dikkat etmeniz gereken bazı hususlar da vardır. Eğer birazda sayacağımız tasarım kurallarına uyarsanız sizde genç çocuklarınızı mutlu edebilirsiniz.

 

Genç odaları tasarlanırken genç çocukların fikirlerine göre hazırlanmalıdır. Unutmayın ki gençler yetişkinlik çağına varmışlardır ve kendi hayatlarını idame ettirecekleri odaları kendileri seçmek isteyecektirler.

 

Genç odaları tasarlanırken, evin tüm bölümlerinden farklı olması sağlanmalı ve gençlere farklı oldukları hissettirilmelidir.

 

Genç odaları tasarlanırken gençlerin cinsiyetleri de önemlidir. Kız veya erkek çocuklar ayrı şeylere ilgi duyabilirler bu yüzden dekorasyon buna göre yapılmalıdır. Gençlerin dikkatini çeken hoşlandıkları bazı şeyler de odada mutlaka bulundurulmalıdır. Örneğin sevdiği sanatçının posterleri duvara asılabilir.

 

Yine söylememiz gerekiyor ki gençlerin düşünceleri çok çabuk değiştiğinden dolayı dekorasyonun ilerleyen günlerde değişeceği ve kalıcı olmayacağı da tahmin edilmelidir. Bu nedenle dekorasyonlar kalıcı bir tema ile yapılmamalıdır. Kalıcı olarak duvar kağıtları gibi aksesuarlar konulmamalı ve ilerleyen zamanlarda değiştirilmeye uygun olmalıdır.

 

ikea-genc-odalari1   genc-odasi-tasarimleri-0014

genc-odasi-tasarimleri-0013   genc-odasi-tasarimleri-0012

genc-odasi-tasarimleri-0011   cilek-genc-odasi-modelleri13

cilek-genc-odasi-modelleri12   ahsap-ranzali-genc-odasi-modelleri

Benzer Konular
Genç Odası Modelleri
Genç Odası Modelleri
Bellona Genç Kız Odaları Modelleri
Genç Odası Modelleri
11-17 Yaş Genç Odaları
Genç Odası Modelleri
Yazı Hakkında Hiç Yorum Yapılmamış
Çok Okunanlar
Son Yorumlar
I simply want to mention I am just beginner to blogs and absolutely loved your website. Most likely I’m likely to bookmark your blog post . You really have good articles. Bless you for revealing your blog site.
I believe you have remarked some very interesting points , thanks for the post.
You ought to take part in a contest for one of the best websites on the net. I will recommend this website!
merhabalar bu koltuğun ebatları fiyatı hakkında bilgi alabilirmiyim
modern dekor anlayışına yeni bir çizgi getirmişsiniz sonsuz teşekkürler
-