Mobilya Dekorasyon

Orka Banyo Dolapları

Banyo dolapları için işinde tecrübeli ve kaliteli işler çıkaran firmalardan biri Orka. Orka’nın çok sayıda çeşitli banyo dolapları bulunuyor. Hepsi de gayet şık ve güzel.

Orka banyo dolaplarında kullanmış olduğu lake boya ilerleyen yıllarda sararma olma ihtimaline karşı dirençlidir. Ayrıca TSE tarafında ürün ve hizmet yeterlilik belgeleri bulunmaktadır. Ayrıca Orka’nın ürünleri kurşunsuz boya içermektedir.

Orka Atlas 100 Banyo Dolabı. Ürünün siyah ve meşe renkleri bulunuyor. Tezgahı seramik lavabo. 201*101 boyutlarında gayet modern ve şık banyo dolabı.

Orka Alaçatı 71 Banyo Dolabı. Ürünün nil ceviz ve akasya renkleri bulunuyor. Bir banyo için en ideal ürünlerden birisi. Sizin tercihiniz ne olur bilemez ancak bu ürün Orka banyo dolap çeşitleri içerisinden bizim en çok tavsiye ettiğimiz üründür.

Orka Ayasofya Banyo Dolabı. 191*106 boyutlarında. Flotal ayna bulunmaktadır. Gayet sade bir banyo dolabı.

Orka Ada Banyo Dolabı. Siyah ve beyaz tasarımı ile banyoya hem çok uyumlu hem de sade bir görünüm isteyenler için oldukça ideal.

Orka Bodrum Banyo dolabı. Bu banyo dolabı diğer ürünlere göre daha değişik bir tarzda tasarlanmış. Üründe rakamlar ve harfler kullanılarak hoş bir ürün yapılmış. Banyonuza ilginçlik getireceği ise şimdiden belli.

Orka banyo dolabı fiyatlarını öğrenmek için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Benzer Konular

Define ve Dedektörcü Fiyatları Altın Arama Cihazları 3

Define ve Dedektörcü Fiyatları Altın Arama Cihazları 3

Altın ve Gümüş Ayrımlı Gladiator Alan Tarama Cihazı; altın ve gümüş ayrımı özelliği sayesinde sizler...

Birbirinden Farklı Çanta Modelleri Tek Bir Adreste

Birbirinden Farklı Çanta Modelleri Tek Bir Adreste

Kadınların en büyük tutkuları arasında yer alan çantalar, moda sektörünün oldukça büyük bir kısmını oluşturmaktadır....

Farklı Tarzlarda Kitaplık Modelleri

Farklı Tarzlarda Kitaplık Modelleri

Sıradışı Kitaplık Modelleri Çoğu insan evlerinin çok fazla dağınık olmasından şikâyetçi olmaktadır. Özellikle son yıllarda...

Yeni Ev Aksesuarları Modelleri

Yeni Ev Aksesuarları Modelleri

Ev aksesuarları kadınlar için vazgeçilmezdir. Biblolar, farklı motifli halılar, heykeller, tablolar, mutfağa yerleştirilen farklı şekillerde eşyalar...

Katlanır Sandalye Modelleri

Katlanır Sandalye Modelleri

Katlanır sandalyeler ev dekorasyonunda pek çok alanda kullanılabilirler. Bu tip sandalyelerin avantajı portatif yapılarından ötürü fazla...

Yukarı